piątek, 13 marca 2009

Our House.

Nie mam photoshopa, nie mam żadnych programów do obróbki zdjęć, nie mam nic na tym komputerze, bo mój brat zrobił formatowanie.Chodzę naburmuszony, bo muszę zrobić kilkanaście zdjęć na fotografię a kompletnie nie mam na to ochoty i pomysłów.Główkowałem żeby ułożyć te moje wszystkie gazet na kupkach i zrobić jakiś artystyczny nieład.Potem przyszło mi do głowy, żeby było jeszcze bardziej dekadencko i żeby na jednym Vogue'u położyć popielniczkę z palącym się papierosem i filiżankę herbaty( kawy nie piję).Papierosa w domu nie zapalę, no chyba, że przed szkołą, kiedy rodzicie już pojadą do pracy, ale wtedy nie uzyskam tego rozmycia w stylu nocnego czytania gazet z przebłyskami pomarańczowego światła lampki na ciemnych ścianach.Będę musiał pokombinować.Do poniedziałku jeszcze dużo czasu.
Postanowiłem posiedzieć przez ten weekend w domu.W portfelu mam najwyżej 20 złotych, a nie chce wyjmować nic z bankomatu, bo jak się rozkręcę, to wyczyszczę konto i znów będę musiał ciułać i czekać na przelewy od krewnych.Do tego gardło mnie boli i nie mam zamiaru poddawać się działaniu zimnej wódki czy innych napojów.Powtarzam sobie jak mantrę, że czas skończyć ze złym trybem życia.Czas pić dużo wody i jeść zdrowe żarcie.Z wodą na razie mam dobre rokowania, co do jedzenia zdrowej żywności, to i tak poczyniłem duże postępy w tym kierunku. eliminując z jadłospisu sól.
Wiosna, wiosna, wiosna.Nie znoszę iść parkiem i oglądać zakochanych, szczęśliwych parek, małych dzieci i innych tych pierdół.Przyrzekłem, że będę miły i dobry dla innych, że czas kończyć z jadem i irytacją.Żeby tego dotrzymać będę chyba omijał ten park.

2 komentarze:

sansenoi pisze...

ja też sobie ciągle powtarzam - koniec z niezdrowym trybem życia, będę regularnie się odżywiał itp. i co? i nadal jem hamburgery, jem raz o północy, drugi raz o 15 - nigdy nie w tych samych porach i nigdy nic zdrowego :] Zatem może Tobie się uda, bo mi jednak nie :D

peggy pisze...

to ja ide sobie ogrzeje teraz pizze ktorą popije piwem;D silwuple czy jakos tak