niedziela, 5 kwietnia 2009

Solution.

Uwielbiam po prostu jak mi pod oknem zatrzymuję się jakiś wieśniak i puszcza techno na full.Kocham to, że stoi tak z pół godziny a potem odjeżdża z piskiem opon.Kocham jak wydziera japę do kolegi, i jak opierając się o samochód w krótkich spodenkach i z włosami pełnymi żelu tłumaczy mu, że tak zapierdolił tamtemu, że się juchą zalał a w ogóle to felgi kupił za full hajsu i są w kosmos wystrzelone.Tak to wszystko kocham, że zastanawiam się nad kupieniem wiatrówki.Jak to było kiedyś w jakieś piosence : "Wezmę klamkę i rozpierdolę śmietankę."
W ramach wymiany uczniowskiej i integracji z uczniami z juesej byłem dzisiaj na zajęciach uświadamiających amerykańskiej młodzieży jak się robi palmy wielkanocne i maluje jajka.Większość ludzi było dziwnie zamulonymi skejtami, mówiącymi z prędkością lodowca i nie ogarniającymi co się wokół nich działo.Znalazło się też kilka konkretnych tłuków, którzy nie umieli nawet zawiązać kwiatka wokół gałązki.Jak wiadomo, polski język-trudna język.Chociaż uroczo brzmiało jak ktoś powiedział 'dziękuje' z akcentem, albo gdy podałem komuś kwiatek, ten nie powiedział nic, tylko poruszył ustami szepcząc 'Thank You'.
Nie mam co prawda Ray Banów, ale nie narzekam bo kupiłem sobie okulary wyglądające o wiele lepiej.Nazwaliśmy je 'Robokopy'-zasłaniają mi brwi i ogólnie są świetne.Tak świetnie że wkleję ich zdjęcie.Na mnie się nie patrzcie.Ja stanowię jedynie niepotrzebne tło.

Czasem czuję się oderwany od rzeczywistości.Ostatnio nie pamiętałem, dlaczego do szkoły będę chodził tylko do szkoły i co w takim razie będzie w czwartek i piątek.Oczywiście zostało mi to wytłumaczone i oczywiście spaliłem się ze wstydu zapominając o Wielkanocy.Muszę wymyślić, jak pomalować jajka.
Miałem fazę na kardigan.Byłem na niego niesamowicie najarany i chciałem go jak najszybciej kupić.Skończyło się na tym, że zrozumiałem, że wyglądam w nim jak menel z centralnego a do tego strasznie gryzł.Sean w reklamie H&M może dobrze się w nim prezentuje.Ja na pewno nie.Przez najbliższy czas nie będę kierował się tym, że jeśli chudy model dobrze w czymś wygląda, to ja też będę dobrze w tym wyglądać.

Whitney jest dobra na wszystko.

2 komentarze:

Dominika pisze...

Wieśniaków ci u nas w kraju dostatek, ale żeby mieć ich pod oknem. Widok żelu na włosach z samego rana może zniszczyć zmysł estetyczny na cały dzień.

maćkoS pisze...

Okulary pierwsza klasa, ale mnie wciąż jara Balenciaga na wiosnę 2007. Ilekroć widzę zdjęcia studentów chemii w laboratoriach, zazdroszczę im takich okularów