czwartek, 13 sierpnia 2009

War.

"Balisz czy ty mnie kochasz?
Balisz czy za mną szlochasz?
Balisz czemu nie odpowiadasz?
Balisz czy za mną przepadzasz?"

J. po Ballantine's śpiewa mi sonety, K. łapię mnie za kolana i dyktuję mi obraźliwe sms-y to drugiego J., a N. w tym czasie usiłuję ogarnąć to wszystko i rozpalić grilla.Potem już tylko zostają surrealistyczne tematy, jak ten, że dama i pedał to nie to samo a szampana się nie piję bo się ludzie śmieją.W tle leci coś podobnego do techno czy disco i wcale mi to nie przeszkadza, bo w stanie upojenia mogę przyjąć na klatę nawet disco-polo.
Zażyczyłem sobie u N. koszulkę z Kobietą-Kot i podpis pod nią:"Nie wiem jak ty Panno Kiciu, ale ja czuję się o wiele pyszniej".Jako, że ostatnio mam ogromną fazę na czarne kobiece charaktery z filmów, postanowiłem pościągać sobie wszystkie możliwe filmy w których złe kobiety grane są po mistrzowsku.Na "Batmanie" i "Wszystko o Ewie" się nie skończy.O nie!
Śniło mi się, że miałem sukienkę od Gucciego i szpilki od Louboutina.I, że szedłem w tym wszystkim pod błocie pijany w trzy dupy, że się tak wyrażę.Obudziłem się przerażony.Chociaż biorąc pod uwagę poziom kolekcji Gucciego, to tarzanie się w błocie jest jedną z tych rzeczy które się tym ubraniom należy.
Kocham Toma Forda.Po ponownym obejrzeniu "Ikonoklastów" i dokumentów realizowanych przez FTV, stwierdzam, że moja miłość tylko się powiększyła i przekroczyła granice mojego serca i owładnęła całe moje ciało.Następna koszulka jaką sobie zażyczę będzie z Tomem, w okularach pilotkach, kilkudniowym zarostem i w białej koszuli.
W ramach szukania nowych doznań spróbowałem ostatnio boczku z grilla.Nie umarłem i nie otrułem się, więc moje wyobrażenia co do szkodliwości mięsa z grilla są błędne i całkowicie nieuzasadnione.

"Meow"

1 komentarz:

peggy pisze...

znam to zdjęcie. ze swojego portfela;)